Zatím máme necelé dva týdny. Funkci sledování polohy dítěte plní dobře, volání i zprávy také. Jen baterie se musí nabíjet každý den, většinou nevydrží od rána do večera nabité.
Zatím vše v pořádku, trochu méně citlivé ovládání a ne vždy to mělo signál, ale základně spokojenost.
Moc hezký, snadno nastavitelný. Zatím spokojenost.
Pomalá odezva, volání se musí extra platit, absence tarifu zaplať a zapomeň. Z dětského pohledu spokojenost, vydrž baterie reálně 1den
Hodinky sú fajn ,jedine čo dcérke vadí,že fotku profilovu na hodinkách si nemôže dať seba,ale len vybrať z možnosti,ktoré sú tam
Its great gift for child if you dobt want them be on the phone all day long.
They can call you and be happy that they can.
Super. Konecne reminek, ktery se dobre zapina a nenici pokozku.


